Nejlepší střelci vybraných evropských fotbalových lig

PLEJER.CZ - pondělí 03.12.2012

Tabulka střelců vybraných evropských fotbalových lig:

Anglie II. (20. kolo):

17 - Austin (Burnley), Murray (Crystal Palace),
13 - Ince (Blackpool), Becchio (Leeds), Rhodes (Blackburn),
12 - King (Birmingham),
11 - Nugent (Leicester),
9 - Mackail-Smith (Brighton & Hove),
8 - mj. VYDRA (Watford).

Belgie (18. kolo):

13 - Bacca (Bruggy), Sawaneh (Lovaň),
12 - Vossen (Genk),
11 - Perbet (Mons),
10 - Berrier (Waregem),
9 - Mbokani (Anderlecht).

Kypr (12. kolo):
11 - Adorno (APOEL),
9 - Spadacio, REZEK (oba Famagusta),
6 - Manduca (APOEL),
5 - Henrique (Olympiakos), Leonardo (Enosis), Papulis (Apollon).

Maďarsko (17. kolo):

11 - Coulibaly (Debrecín),
10 - Kabat (Újpešť),
9 - Délczeg (Honvéd), Varga,
8 - Koltai (oba Győr), Nikolić (Videoton), Bode (Ferencváros), Németh (Eger),
...
2 - mj. KREJČÍ (Pécs),
1 - mj. KLEIN (Ferencváros), STŘEŠTÍK (Győr).

Nizozemsko (15. kolo):

15 - Wilfried Bony (Arnhem),
11 - Finnbogason (Heerenveen),
10 - Pelle (Feyenoord),
9 - Altidore (Alkmaar),
8 - Immers (Feyenoord), Armenteros (Almelo), Tadić (Twente),
...
1 - mj. KALAS (Arnhem), ČMOVŠ (Nijmegen).

Polsko (14. kolo)

10 - Ljuboja (Legia Varšava),
9 - Traoré (Lechia Gdaňsk),
7 - Milik (Górnik Zabrze), Kosecki (Legia Varšava), Ślusarski (Lech Poznaň),
6 - Teodorczyk (Polonia Varšava),
...
4 - mj. PAPADOPULOS (Zagłębie Lubin),
1 - mj. ŠULTES (Ruch Chorzów).

Portugalsko (10. kolo):

9 - Martínez (Porto), Meyong (Setúbal),
7 - Rodríguez (Porto), Joao Tomás (Rio Ave), Cardozo,
6 - Lima (oba Benfica), Éder (Braga), Ghilas (Moreirense),
5 - Leal (Estoril).

Rakousko (18. kolo):

17 - Hosiner (Austria Vídeň - na snímku),
13 - Soriano (Salcburk),
10 - Gartler (Ried),
9 - Falk (Wolfsberg),
8 - Alar, Boyd (oba Rapid Vídeň),
...
5 - mj. JUN (Austria),
1 - mj. ABRAHÁM (Innsbruck).

Rusko (18. kolo):

10 - Keržakov (Petrohrad),
9 - Danilo Neco (Vladikavkaz), Movsisjan (Krasnodar), Traoré (Machačkala),
8 - Musa (CSKA Moskva), Kokorin (Dynamo Moskva),
7 - Eto'o (Machačkala), Natcho (Kazaň), N'Doye (Lokomotiv), Özbiliz (Krasnodar),
6 - mj. HOLENDA (Rostov),
...
1 - mj. JIRÁNEK (Groznyj).

Slovensko (19. kolo):

16 - Depetris (Trenčín),
13 - Škutka (Košice),
9 - Cleber (Nitra),
8 - Hodek (Zlaté Moravce),
7 - Sládek (Myjava), Pich (Žilina),
...
4 - mj. DIVIŠ (Senica),
2 - mj. VYSKOČIL (Trnava), ČERNÝ, VARADI,
1 - mj. PAVLÍK (všichni Senica), GROSS (Trnava).

Turecko (14. kolo):

9 - Bulut,
8 - Yilmaz (oba Galatasaray), Hugo Almeida (Beşıktaş), Nobre (Mersin), Bobo (Kayserispor), Kamara (Eskişehirspor), Uche (Kasımpaşa),
7 - Sow (Fenerbahçe), Stancu (Orduspor), Ates (Eskişehirspor),
6 - Webó (Büyükşehir), Hološko (Beşıktaş), Parlak (Karabükspor),
...
2 - mj. SIVOK (Beşıktaş),
1 - mj. NAVRÁTIL, RAJNOCH (oba Sivasspor).

Ukrajina (18. kolo):

17 - Mchitarjan (Šachtar Doněck),
13 - Ideye (Dynamo Kyjev),
8 - Lucas (Karpaty), Cristaldo (Metalist Charkov), Alex Teixeira (Šachtar Doněck),
7 - Giuliano (Dnipropetrovsk), Cleiton (Metalist Charkov).

(ČTK)